Tuesday, February 26, 2013

New competition-Farbotka handbag

Girl Macademian recently begun a new competition,interceded felt beautiful and unique handbag Farbotka Macademian Girl signed with the inscription that it got even better I will say that this is the only copy made ​​specifically for this contest.
Tamara to encourage you to read the service
Vinted.pl - what draws attention to the functionality of the service. There you can not only free (najważniejsze!) sell and swap their clothes, but also to discuss. It's a great solution for people who do not have their own websites through which they could draw something. In addition, specially designed for this forum will allow you to exchange tips, fashion gossip, and generally free movement of inspiration! In a word, what we like the most in the network.
 


                                                         JOB COMPETITION
                                       The duration of the contest to 28.02 (23.59)
   
This is what you should do in post competition on Vinted.pl (DIRECT LINK HERE logging in traditionally     or through FB), add a comment with a response to the task: "Define what three words do you associate with this bag?

Good luck and may the best man win! ; *
Mikołaj

       

Macademian Girl nieadawno ogłosiła konkurs do wygrania jest filcowa,piękna, i jedyna torebka Farbotka sygnowana napisem Macademian Girl. Najlepsze jest to że jest tylko jedna zrobiona na potrzeby konkursu,
Tamara zachęca do zapoznania się z serwisem Vinted.pl-to co zwraca uwagę to funkcjonalność serwisu. Możecie tam nie tylko bezpłatnie (najważniejsze!) sprzedawać i wymieniać swoje ubrania, ale także dyskutować. To świetne rozwiązanie  dla osób które nie mają własnych stron internetowych, za pośrednictwem których mogłyby coś wystawić. Dodatkowo specjalnie przeznaczone do tego forum, umożliwi Wam wymianę porad, modowych plotek i generalnie swobodny przepływ inspiracji! Jednym słowem to co lubimy w sieci najbardziej. 
                                                     
                                                 ZADANIE KONKURSOWE
                                         Czas trwania konkursu do 28.02 (23.59)

To co należy zrobić to pod postem konkursowym w serwisie Vinted.pl (BEZPOŚREDNI LINK TUTAJ, logując się tradycyjnie lub przez FB), dodać komentarz z odpowiedzią na zadanie: ‘Określ jakie 3 słowa kojarzą Ci się z tą torebką?’ 

Powodzenia i niech wygra najlepszy! ;*
Mikołaj

Competition ended

No comments:

Post a Comment